- WENGER



Да правите бизнес в движение вече е по-лесно. Potomacе е комплект от две части, включващ чанта с колела с отделение за дрехи и чанта за лаптоп.
- Подплатено отделение със защита от надраскване за лаптопи до 17"
- Допълнителна чанта за лаптоп до 15.4"
- Отделение за дрехи с притягащ колан
- Телескопична дръжка с удобна ръкохватка
- Колела, улесняващи придвижването
- Органайзер за съхранение на кабели, зарядни устройства и други вещи
- Отделение за съхранение на папки и документи
- Pass-Thru система на чантата за лаптоп за прикрепяне към телескопичните дръжки на основната чанта или към други куфари с колела
- Заключващи се ципове
Материал - полиестер
Цвят - черен
Размер - 44/42/25 см
Обем - 23 л
Тегло - 3.5 кг
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | полиестер |
| Пол | унисекс |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Обем | 28 л |
| Цвят | черен |
| Размер лаптоп | 15 |
| Размер лаптоп | 4“ |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | Среден |
| Обем (L) | 28 |
| Тегло (kg) | 1.8 |
| Материал | Полиестер |
| Тип корпус | Мек |
| Брой колела | 2 |
| Цвят | Черен |
| TSA заключване | Да |
| Разширяем | Не |
| Височина (cm) | 43 |
| Ширина (cm) | 33 |
| Дълбочина (cm) | 20 |
| USB порт | Не |
| Подходящ за ръчен багаж | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Бизнес чанта с колела Wenger Potomac 17", черна
Пътувайте с комфорт и стил с бизнес чантата Wenger Potomac 17". Проектирана за съвременния професионалист, тя разполага с гладки колела и подплатено отделение за лаптоп до 17 инча, което улеснява придвижването на летище и в офиса.
Ключови Предимства
- Лесно придвижване — Издръжливи колела и прибираща се дръжка ви позволяват да се движите без усилие.
- Отлична защита — Подплатено отделение с регулируеми презрамки предпазва лаптопа ви до 17".
- Организирано съхранение — Множество отделения и джобове за документи, аксесоари и лични вещи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Wenger |
| Модел | Potomac |
| Съвместимост с лаптоп | До 17" |
| Материал | Полиестер |
| Брой колела | 2 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Бизнес чанта с колела Wenger Potomac 17"
- Свалящ се раменен ремък
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




