- VICTORINOX

Цена
€7 67 / 15 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Предназначение: за домати, плодове, мазане
- Острие: назъбено
- Дължина на острието: 11 см
- Цвят: черен
- Ръкохватка: стандартна
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | неръждаема стомана |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип нож | Нож за домати |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Дължина на острието (cm) | 11 |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип острие | Назъбено |
| Устойчиво на съдомиялна | Не |
| Обща дължина (cm) | 21 |
| Тегло (g) | 50 |
| Твърдост (HRC) | 56 HRC |
| Кован | Не |
| Брой части в комплекта (count) | 1 |
| С блок / стойка | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Нож за домати Victorinox SwissClassic 11 см, назъбено острие, черен
Режете узрели домати и плодове с мека кора без да ги смачквате. Изключително острото назъбено острие захваща ципата, а заостреният връх улеснява началното пробиване.
Ключови Предимства
- Назъбено острие — Реже кората на доматите без да разкъсва или смачква месото.
- Висококачествена неръждаема стомана — Устойчива на ръжда и запазва остротата си за дълго време.
- Ергономична дръжка — Черната пластмасова дръжка осигурява сигурен и удобен захват дори когато е мокра.
- Швейцарско качество — Прецизно изработен от Victorinox, известен със своето качество и издръжливост.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип нож | Нож за домати |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Дължина на острието | 11 cm |
| Тип острие | Назъбено |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Обща дължина | 21 cm |
| Устойчиво на съдомиялна | Не |
Какво има в кутията
- Нож за домати Victorinox SwissClassic 11 см
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




