- BUGATTI

Цена
€40 39 / 79 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дамски калъф за ключове.
основно отделение с цип с 2 ключодържателя
заден джоб с цип
включена подаръчна кутия,
размер (дължина, дълбочина и височина): 13 x 1,5 x 7 см
тегло: прибл. 0,06 кг
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | черен |
| Пол | мъжки |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Черен |
| Тип портфейл | Сгъваем на две |
| Пол | Мъжки |
| Слотове за карти (count) | 6 |
| RFID защита | Не |
| Отделение за монети | Да |
| Закопчаване | Тик-так |
| Ширина (cm) | 7.5 |
| Височина (cm) | 11.5 cm |
| Тегло | 0.00кг |
Калъф за ключове Bugatti Sina, черен
Защитете ключовете си стилно с калъфа Bugatti Sina. Изработен от естествена кожа, този елегантен черен калъф поддържа ключовете ви организирани и без драскотини, добавяйки нотка на изтънченост към всекидневието ви.
Ключови Предимства
- Естествена кожа — Издръжлива и елегантна, кожата развива уникална патина с времето.
- Компактен дизайн — Побира се удобно в джоба ви, без да добавя обем.
- Сигурно затваряне — Държи ключовете безопасно прибрани.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Тик-так |
| Ширина | 7.5 cm |
| Височина | 11.5 cm |
Какво има в кутията
- Калъф за ключове Bugatti Sina
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




