- TROIKA

Цена
€60 84 / 118 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Моливник Тир TROIKA
Дизайнер: Hervе Houplain
Размер: 205/40/73 мм
Тегло: 267 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Материал | метал |
| Цвят | сребрист |
| Цвят | сребрист |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Пол | унисекс |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Смола |
| Височина (cm) | 12 |
| Тема | Превозни средства |
| Цвят | Многоцветен |
| Ширина (cm) | 18 |
| Тегло (g) | 350 |
| С поставка | Да |
| Ръчна изработка | Не |
| С подаръчна кутия | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Настолен сувенир камион Troika – OFFICE TRUCKER
Добавете нотка ретро чар към вашето работно място с настолния сувенир Troika Office Trucker. Изработен от висококачествена смола, този детайлен миниатюрен камион придава характер на всеки бюро или рафт.
Ключови Предимства
- Уникален декор — Носталгичен дизайн на камион, който се откроява във всеки офис или дом.
- Издръжливост — Изработен от здрава смола за дълготрайна употреба.
- Перфектен подарък — Опакован в подаръчна кутия, идеален за колеги, приятели или фенове на камиони.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Смола |
| Височина | 12 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Тегло | 350 g |
| Тема | Превозни средства |
| Цвят | Многоцветен |
| С поставка | Да |
| Ръчна изработка | Не |
| С подаръчна кутия | Да |
Какво има в кутията
- Сувенирен камион Office Trucker
- Подаръчна кутия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




