- TROIKA

Цена
€19 94 / 39 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Визитник с магнитно закопчаване, RFID защита.
Материал: имитация на кожа / стомана
Цвят: черен
Размер: 100 x 63 x 18 мм
Тегло: 112 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | екокожа |
| Пол | унисекс |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Капацитет (count) | 30 |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Магнитно |
| Визитки на страница (count) | 1 |
| Ширина (mm) | 95 |
| Височина (mm) | 60 |
| Тегло | 0.00кг |
Визитник Troika-MIDNIGHT STYLE
Подредете визитките си стилно и практично с визитника Troika-MIDNIGHT STYLE. Елегантният дизайн и здравата конструкция го превръщат в идеалния аксесоар за професионалисти в движение.
Ключови Предимства
- Елегантен дизайн — Финиш в стил Midnight, който придава изискан вид на всяко бюро или куфарче.
- Издръжлив материал — Изработен от висококачествена изкуствена кожа за дълготрайна употреба.
- Голям капацитет — Побира до 30 визитки сигурно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Капацитет | 30 визитки |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Магнитно |
| Визитки на страница | 1 |
| Ширина | 95 mm |
| Височина | 60 mm |
Какво има в кутията
- Визитник Troika-MIDNIGHT STYLE
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




