- TROIKA

Цена
€16 36 / 32 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Метален визитник TROIKA, метал, хром.
Размер: 100/60/5 мм
Тегло: 66 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Пол | унисекс |
| Цвят | сребрист |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Пластмаса |
| Капацитет (count) | 30 |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Без |
| Визитки на страница (count) | 1 |
| Ширина (mm) | 100 mm |
| Височина (mm) | 65 |
| Тегло | 0.00кг |
Визитник Troika-SLIDE – Елегантен и Практичен
Подредете визитките си организирано и винаги под ръка с визитника Troika-SLIDE. Благодарение на плъзгащия механизъм, достъпът до картите е бърз и лесен, а корпусът ги предпазва от износване. Идеален за професионалисти, които ценят стила и ефективността.
Ключови Предимства
- Плъзгащ механизъм — Лесен достъп до визитките с една ръка.
- Компактен дизайн — Побира се удобно в джоб или чанта.
- Издръжлива конструкция — Изработен от висококачествени материали за дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Пластмаса |
| Капацитет | 30 визитки |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Без |
| Визитки на страница | 1 |
| Ширина | 100 mm |
| Височина | 65 mm |
Какво има в кутията
- Визитник Troika-SLIDE
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




