- TROIKA

Цена
€19 94 / 39 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Метален визитник TROIKA, еко кожа, метал, магнитно закопчаване, червено-черен. RFID защита, ако решите освен визитки да съхранявате и кредитни карти. За около 19 визитки.
Дизайн: TROIKA
Размер: 100 x 63 x 18 mm
Тегло: 80 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | екокожа |
| Пол | унисекс |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Кожа |
| Капацитет (count) | 24 |
| Цвят | Червен |
| Закопчаване | Магнитно |
| Визитки на страница (count) | 12 |
| Ширина (mm) | 105 |
| Височина (mm) | 75 |
| Тегло | 0.00кг |
Визитник Troika-RED PEPPER STYLE
Подредете и съхранявайте визитките си стилно с елегантния визитник Troika-RED PEPPER STYLE. Компактният му дизайн го прави идеален за носене в джоб или чанта, така че винаги да имате контактите си под ръка.
Ключови Предимства
- Компактен и преносим — Тънък профил, който се побира във всеки джоб или чанта.
- Издръжлива конструкция — Изработен от висококачествени материали за дълготрайна употреба.
- Лесен достъп — Бързо отваряне за изваждане на визитки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Кожа |
| Капацитет | 24 визитки |
| Цвят | Червен |
| Закопчаване | Магнитно |
| Визитки на страница | 12 |
| Ширина | 105 мм |
| Височина | 75 мм |
Какво има в кутията
- Визитник
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




