- CONTIGO

Технологията Contigo Autoseal Ви гарантира, че няма да разливате съдържанието на чашата си! Натиснете за да пиете и отпуснете палчето за да се затвори отново. Pinnacle са серия термо чаши, за направата на които е използвана специална технология за запазване температурата на напитките. Вакуумната изолация запазва топлите напитки със същата температура до 5 часа и повече, а студените остават хладни до 12 часа. Лесно почистване на капака, благодарение на специалния механизъм за отваряне.
Удобства:
- 100% защита от разливане
- Autoseal технология за пиене. Натиснете бутона, за да пийнете и го освободете за автоматично затваряне
- Уникална система за заключване интегрирана в системата Autoseal
- Натиснете бутона надолу, за да заключите или нагоре за да отключите
- Вакуумна изолация
- Удобна за пиене с една ръка
- Двойна стена от неръждаема стомана
- Може да се мие в съдомиялна
- Лесен за почистване капак
- Размер: 420 мл (14oz)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | многоцветен |
| Цвят | многоцветен |
| Обем | 420 мл |
| Обем | 420 мл |
| Материал | неръждаема стомана |
| Материал | неръждаема стомана |
| Пол | дамски |
| Пол | дамски |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем (ml) | 470 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина (hours) | 5 часа |
| Запазване на студ (hours) | 12 часа |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Indigo Wood |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
| Механизъм за пиене | С бутон |
| Тегло | 0.00кг |
Термочаша от неръждаема стомана CONTIGO Pinnacle Couture Indigo Wood
Запазете любимите си напитки на идеалната температура с елегантната термочаша Contigo Pinnacle Couture. Благодарение на вакуумната изолация от неръждаема стомана, кафето ви остава горещо, а водата – студена за часове. Уникалният дизайн Indigo Wood придава нотка на класа и стил.
Ключови Предимства
- Отлична температурна изолация — Двойната вакуумна стена поддържа напитките горещи до 5 часа или студени до 12 часа.
- Непротичащ капак — Патентованият капак затваря херметично и предотвратява разливания, идеален за пътуване.
- Без BPA и издръжлив — Изработен от висококачествена стомана и материали без BPA за безопасна и дълготрайна употреба.
- Стилен дизайн — Финишът Indigo Wood съчетава модерна елегантност с естествена дървесна естетика.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем | 470 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина | 5 часа |
| Запазване на студ | 12 часа |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Indigo Wood |
| Механизъм за пиене | С бутон |
Какво има в кутията
- 1 x Термочаша Contigo Pinnacle Couture Indigo Wood
- 1 x Капак
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





