- BUGATTI

Цена
€30 17 / 59 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъф за кредитни карти с RFID защита. Портфейлите и калъфите на Bugatti от серия Comet RFID използват патентования материал Cryptalloy®, за да защитят Вашите лични данни от неоторизиран достъп до 100%. Cryptalloy® е TÜV сертифициран и е вграден в меката телешка кожа.
Вид изделие: калъф за кредтитни и документи с RFID защита
Материал на външната част: естествена телешка кожа
Слотове за карти: 5
Джоб за лични документи:1
Размери: 10.5 x 8.5 cm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | черен |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Черен |
| Тип портфейл | Картодържател |
| Пол | Мъжки |
| Слотове за карти (count) | 4 |
| RFID защита | Да |
| Отделение за монети | Не |
| Закопчаване | Без закопчаване |
| Ширина (cm) | 10.5 |
| Височина (cm) | 7 |
| Тегло | 0.00кг |
Кожен калъф за кредитни карти Bugatti Comet, черен
Защитете основните си карти с елегантния кожен калъф Bugatti Comet. Изработен от премиум естествена кожа в черен цвят, този тънък портфейл предлага RFID защита, която предпазва данните ви, докато стои удобно във всеки джоб.
Ключови Предимства
- Премиум естествена кожа — Издръжлив и елегантен материал, който става още по-красив с времето.
- RFID защита — Блокира неоторизирано сканиране на кредитни карти и лични документи.
- Компактен дизайн — Тънък профил, който се побира лесно в предни или задни джобове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Черен |
| Тип портфейл | Картодържател |
| Пол | Мъжки |
| Слотове за карти | 4 |
| RFID защита | Да |
| Отделение за монети | Не |
| Закопчаване | Без закопчаване |
| Ширина | 10.5 cm |
| Височина | 7 cm |
Какво има в кутията
- Кожен калъф за карти Bugatti Comet
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




