- XD DESIGN

За университета, училището, работата или следващото ви пътуване, раницата Bobby Soft е готова! Емблематичният дизайн против кражба на Booby със скрити и RFID защитени джобове, без достъп отпред и скрити ципове вече е допълнен с обезопасено изтегляне на циповете на основното отделение, за да запазите вещите си още по-сигурно. Просторният интериор е удобен и универсален. В основното отделение можете лесно да организирате вещите си. Разполагате с подплатено 15,6-инчово отделение за лаптоп, джоб за таблет, интелигентни малки джобове и скоба за ключодържател. Горната част на раницата е разширяема, като дава допълнително място за съхранение на дрехи, книги или всичко необходимо за вашата ежедневна употреба. Тази раница също е снабдена с вграден USB порт за зареждане и е направена от водоотблъскващ материал, което я прави много функционална. Изработена от рециклирани материали и отговаря на всеки стил.
Основни функции:
• Против кражба
Няма достъп отпред
Скрити ципове
• Обезопасено изтегляне на циповете
• Разширяемо отделение
• Джоб за карти с цип (в презрамката)
• USB порт за зареждане
• Водоотблъскващ материал
• RFID защитен джоб
• Каишка за багаж
• Органайзер панел
• Вътрешни джобове
• Интегриран ключодържател
• Отразяваща лента и лого
• Изработена от рециклирани материали
• Лаптоп: 15.6 " - 27 x 33 x 2.5 cm
Цвят - сив
Размер - 30/45/18 см
Обем - 13-16 л
Тегло - 0.62 кг
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | рециклиран PET |
| Материал | рециклиран PET |
| Обем | 16 л |
| Обем | 16 л |
| Цвят | лилав |
| Цвят | лилав |
| Пол | дамски |
| Размер лаптоп | 15 |
| Размер лаптоп | 6“ |
| Размер лаптоп | 15 |
| Размер лаптоп | 6“ |
| Пол | дамски |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Обем (L) | 16 L |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Лавандула |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп (inch) | 15.6 |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло (kg) | 0.7 |
| Брой отделения (count) | 2 |
| С калъф против дъжд | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Раница XD Design Bobby Soft 15.6" - Лавандула
Защитете лаптопа си с модерна раница Bobby Soft в цвят лавандула. Анти-кражбеният дизайн и мекото отделение осигуряват безопасност на вашето 15.6" устройство по време на пътуване.
Ключови Предимства
- Защита от кражба — Скрити ципове и устойчива на рязане материя възпират крадци.
- Защита за лаптоп — Специално подплатено отделение за лаптопи до 15.6".
- Комфорт при носене — Ергономични презрамки и дишащ гръб намаляват умората.
- USB порт за зареждане — Външен USB порт за зареждане на устройства в движение (power bank не е включен).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обем | 16 L |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Лавандула |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп | 15.6 inch |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло | 0.7 kg |
| Брой отделения | 2 |
Какво има в кутията
- Раница XD Design Bobby Soft
- USB кабел за зареждане (вътрешен)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




