- AKASO

Цена
€19 94 / 39 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип камера | Кубична |
| Резолюция | 4K |
| Връзка | Wi-Fi |
| За закрито/открито | За открито |
| IP клас на защита | IPX5 |
| Обхват на нощно виждане (m) | 30 |
| PoE поддръжка | Не |
| Фокусно разстояние (mm) | 2.0 |
| Двупосочно аудио | Не |
| Детекция на движение | Не |
| Вграден микрофон | Не |
| MicroSD слот | Да |
| AI разпознаване | Не |
| Pan/Tilt/Zoom | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Водоустойчив калъф за екшън камера AKASO EK7000
Потопете своята AKASO EK7000 под вода или в най-тежките условия с увереност. Този здрав водоустойчив калъф предпазва камерата ви, като същевременно осигурява пълен достъп до всички бутони и портове, за да заснемате зашеметяващо 4K видео до 30 метра дълбочина.
Ключови Предимства
- Дълбока водна защита — Водоустойчив до 30 метра (100 фута), идеален за гмуркане с шнорхел, гмуркане и водни спортове.
- Пълен достъп до камерата — Прецизно изрязани отвори ви позволяват да управлявате всички бутони, превключватели и портове, без да сваляте калъфа.
- Удароустойчив и прахоустойчив — Здравата поликарбонатна конструкция предпазва камерата от падания, удари и прах.
- Анти-замъгляваща леща — Плоската оптична леща минимизира изкривяванията и включва вложка, абсорбираща влагата, за предотвратяване на замъгляване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | AKASO EK7000 / EK7000 Pro |
| Водоустойчивост | 30 m (100 ft) |
| Материал | Поликарбонат + ABS |
| Тип леща | Плоско оптично стъкло |
| Размери | 7.5 x 6.5 x 4.5 cm |
| Тегло | 85 g |
Какво има в кутията
- 1x Водоустойчив калъф
- 1x Анти-замъгляваща вложка
- 1x Силиконова грес за О-пръстен
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





