- VICTORINOX

Цена
€26 59 / 52 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Практичен и елегантен: популярният модел Classic.
Функции:
- Малко острие
- Ножици
- Пила за нокти с:
- плоска отвертка малка
- Клечка за зъби
- Пинсети
- Халка за ключодържател или верижка
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | мъжки |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | червен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дължина на острието (mm) | 21 mm |
| Обща дължина (mm) | 58 |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Cellidor |
| Тип заключване | Без заключване |
| Тегло (g) | 21 |
| Механизъм за отваряне | Nail Nick |
| Цвят | Червен |
| Тегло | 0.00кг |
Швейцарски джобен нож Victorinox Classic SD Style Icon
Носете частица швейцарска прецизност и иконичен стил в джоба си. Victorinox Classic SD Style Icon съчетава легендарна функционалност с ярък, колекционерски дизайн, идеален за всекидневни задачи.
Ключови Предимства
- Компактен и лек — Тежи само 21 грама, лесно се закача на ключодържател без да добавя обем.
- Основни инструменти — Включва малко острие, ножици, пила за нокти, отвертка и ключодържател за ежедневно удобство.
- Иконичен дизайн — Отличава се с уникален, цветен модел, който привлича вниманието, запазвайки известното качество на Victorinox.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обща дължина (mm) | 58 mm |
| Дължина на острието (mm) | 21 mm |
| Тегло (g) | 21 g |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Cellidor |
| Цвят | Червен |
| Тип заключване | Без заключване |
| Механизъм за отваряне | Nail Nick |
Какво има в кутията
- Швейцарски джобен нож Victorinox Classic SD Style Icon
- Ключодържател
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




