- VICTORINOX
Цена
€12 78 / 25 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Силиконов калъф с карабинер, подходящ за 58мм ножчета Victorinox Classic от всички серии.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | силикон |
| Материал | силикон |
| Цвят | розов |
| Цвят | розов |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 91 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Червен |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 0 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 15 g |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Silicone Case, Cherry Blossom – Тънък силиконов калъф за вашето швейцарско ножче
Защитете вашето Victorinox швейцарско ножче с този елегантен силиконов калъф в цвят Cherry Blossom. Мекият и гъвкав материал предпазва от удари и драскотини, като същевременно осигурява сигурно захващане.
Ключови Предимства
- Прецизно прилягане — Създаден специално за ножчета Victorinox, осигурява плътно и сигурно захващане.
- Издръжлив силикон — Висококачествен силикон абсорбира ударите и предпазва ножчето от ежедневно износване.
- Ярък цвят — Финишът Cherry Blossom добавя индивидуалност към вашето ежедневно носене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Цвят | Cherry Blossom |
| Тегло | 15 g |
Какво има в кутията
- Victorinox Silicone Case, Cherry Blossom
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




