- VICTORINOX

Цена
€12 78 / 25 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дължина 15,8 см
Дължина в затворено положение 9,5 см
Широчина 4,3 см
Тегло 12 грама
Това е само калъф за съхранение, а не калъф за колан.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | екокожа |
| Материал | екокожа |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 111 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Кафяв |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 38 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 45 г |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Leather Pouch L 4.0636 – Кожен калъф за ножове
Защитете своя нож Victorinox с елегантен кожен калъф от естествена кравешка кожа. Той осигурява плътно прилягане за по-големите швейцарски армейски ножове и придава класически, изискан вид, който издържа с години.
Ключови Предимства
- Премиум кожа — Изработен от издръжлива кравешка кожа, която старее красиво и предпазва ножа от драскотини и прах.
- Сигурно прилягане — Проектиран за ножове Victorinox с дължина на острието до 111 мм, като гарантира, че ножът стои здраво на мястото си.
- Примка за колан — Снабден със здрава примка за удобно носене на колана.
- Вечен дизайн — Класическо кафяво покритие, което подхожда на всеки стил – от приключения на открито до офис облекло.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие | 111 мм |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Кафяв |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан | 38 мм |
| Тегло | 45 г |
Какво има в кутията
- Victorinox Leather Pouch L 4.0636
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




