- VICTORINOX

Цена
€16 36 / 32 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | неръждаема стомана |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Верижка за почистване |
| Материал | Неръждаема стомана 304 |
| Устойчиво на съдомиялна | Да |
| Размери | 65 мм |
| Диаметър на брънките (mm) | 4.5 |
| Тегло (g) | 15 g |
| Устойчиво на ръжда | Да |
| Приложение | Универсална |
| Тегло | 0.00кг |
Клипс за колан Victorinox Multiclip 4.1858
Дръжте мултифункционалния си инструмент или нож винаги под ръка с клипса за колан Victorinox Multiclip 4.1858. Този здрав клипс осигурява бърз достъп и сигурно носене, което го прави незаменим аксесоар за ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Сигурно закрепване — Здраво държи инструмента на колана, предотвратявайки случайна загуба.
- Издръжлива конструкция — Изработен от висококачествена неръждаема стомана за дълготрайна употреба.
- Лесен за използване — Прост дизайн с щипка за бързо закачане и сваляне.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Клипс за колан |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Размери | 65 мм |
| Тегло | 15 g |
Какво има в кутията
- Клипс за колан Victorinox Multiclip 4.1858
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




