- BOKER Magnum

Цена
€6 08 / 11 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | стомана |
| Цвят | сребрист |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Верижка за почистване |
| Материал | Неръждаема стомана 304 |
| Устойчиво на съдомиялна | Не |
| Размери | 65 мм |
| Диаметър на брънките (mm) | 12 |
| Тегло (g) | 15 г |
| Устойчиво на ръжда | Да |
| Приложение | Универсална |
| Тегло | 0.00кг |
Верижка Boker Magnum Messerkette
Дръжте любимия си нож винаги под ръка с верижката Boker Magnum Messerkette. Тази здрава верижка от неръждаема стомана сигурно закрепва ножа ви към колана или чантата, предотвратявайки загубата му при ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Сигурно закрепване — Здравата верижка и клипс осигуряват безопасно свързване на ножа.
- Издръжлива конструкция — Изработена от устойчива на ръжда неръждаема стомана за дълготрайна употреба.
- Лесен достъп — Механизъм за бързо освобождаване позволява лесно отделяне при нужда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Верижка за нож |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Диаметър на брънките | 12 мм |
| Тегло | 15 г |
| Устойчиво на ръжда | Да |
Какво има в кутията
- Верижка Boker Magnum Messerkette
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




