- MAXELL

Цена
€0 50 / 0 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Maxell Бутонна батерия SR621-SW/364/AG1
* Напрежение: 1.55V
* Капацитет: 18 mAh
* Диаметър: 6.8mm
* Височина: 2.15mm
* Тегло: 0.3g
* Напрежение: 1.55V
* Капацитет: 18 mAh
* Диаметър: 6.8mm
* Височина: 2.15mm
* Тегло: 0.3g
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Maxell Бутонна батерия SR621-SW/364/AG1
* Напрежение: 1.55V
* Капацитет: 18 mAh
* Диаметър: 6.8mm
* Височина: 2.15mm
* Тегло: 0.3g
* Напрежение: 1.55V
* Капацитет: 18 mAh
* Диаметър: 6.8mm
* Височина: 2.15mm
* Тегло: 0.3g
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Часовници |
| За вид устройство | Часовници |
| Батерия/Акумулатор формат | SR-621-SW;364;AG1 |
| Батерия/Акумулатор формат | SR-621-SW;364;AG1 |
| Бранд батерия | MAXELL |
| Бранд батерия | MAXELL |
| Технология батерия | Сребърна |
| Технология батерия | Сребърна |
| Химически състав | Ag2O |
| Химически състав | Ag2O |
| Волтаж | 1.55 V |
| Волтаж | 1.55 V |
| Капацитет | 18 mAh |
| Капацитет | 18 mAh |
| Размери (мм) | D-6,8mm : H-2,15mm |
| Размери (мм) | D-6,8mm : H-2,15mm |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 20 |
| Напрежение (V) | 1.55 |
| Тип батерия | Сребърно-оксидна |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Оригинална | Оригинална |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
Бутонна батерия сребърна MAXELL SR621SW /364/AG1/
Захранвайте малките си електронни устройства надеждно със сребърно-оксидната батерия Maxell SR621SW. Със стабилно напрежение и дълъг срок на годност, тя е идеална за часовници, калкулатори и медицински устройства.
Ключови Предимства
- Стабилно напрежение — Сребърно-оксидната технология осигурява постоянно напрежение през целия живот на батерията, подходяща за прецизни уреди.
- Дълъг срок на годност — До 5 години съхранение без значителна загуба на енергия, за да имате резервни винаги на разположение.
- Устойчивост на течове — Усъвършенствано уплътнение предпазва устройствата ви от корозия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | SR621SW / 364 / AG1 |
| Тип | Сребърно-оксидна |
| Напрежение | 1.55 V |
| Капацитет | 20 mAh |
| Диаметър | 6.8 mm |
| Височина | 2.6 mm |
| Тегло | 0.4 g |
Какво има в кутията
- 1x Батерия Maxell SR621SW
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







