- NACON

Цена
€33 06 / 64 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят. | Прозрачен |
| Тип продукт. | Gamepad |
| Технология. | Wireless |
| Съвместимост. | PC |
| Интерфейс | 1 x USB |
| Захранване | USB |
| Вибрации | Да |
| Обхват на действие (м) | 10 |
| Тегло | 0.60кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Геймпад |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | PlayStation 4 |
| Връзка | Безжична (2.4GHz) |
| Вибрация | Да |
| Цвят | Черен |
| Hall Effect стикове | Не |
| Вградена батерия | Да |
| Време на работа на батерията (h) | 12 ч |
| Програмируеми бутони | Не |
| Аудио жак | Да |
| Задни падъли (count) | 0 |
| Тегло | 0.60кг |
Безжичен геймпад NACON GC-200WL RGB
Освободете се от кабелите с безжичния геймпад NACON GC-200WL RGB. Съвместим с PC и PlayStation 4, той предлага прецизен контрол с персонализирано RGB осветление и двойни вибрационни мотори за потапящо гейминг изживяване.
Ключови Предимства
- Безжична свобода — 2.4GHz безжична връзка с обхват до 10 метра, без заплитане на кабели.
- Персонализирано RGB осветление — Настройте LED зоните според вашия стил.
- Двойни вибрационни мотори — Тактилна обратна връзка за реалистични ефекти в играта.
- Ергономичен дизайн — Удобен захват за дълги игрови сесии.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Геймпад |
| Съвместимост | PC, PlayStation 4 |
| Връзка | Безжична (2.4GHz) |
| Вибрация | Да |
| Цвят | Черен |
| Вградена батерия | Да |
| Време на работа на батерията | 12 ч |
| Програмируеми бутони | Не |
| Аудио жак | Да |
| Задни падъли | 0 |
Какво има в кутията
- Безжичен геймпад NACON GC-200WL RGB
- USB безжичен приемник
- Micro USB заряден кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





