- HP

Цена
€153 52 / 300 26 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост: HP DesignJet T 1700 |
| Цвят: Cyan, magenta, yellow, gray, photo black, matte black (2 colors per printhead) |
| Обем, ml: - |
| Други: Print head nozzles: 4224 (2112 per color) |
| Приложение: за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Циан |
| Цвят | Магента |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 0 |
| Обем (ml) | 0 |
| Съвместима серия принтери | HP DesignJet серия |
| OEM код | P2V27A |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.41кг |
HP 731 DesignJet Printhead – Прецизност и надеждност за широкоформатен печат
Осигурете постоянно високо качество на изхода с оригиналния HP 731 Printhead за вашия HP DesignJet принтер. Проектиран за взискателни технически и CAD приложения, този печатащ модул осигурява остри линии, плавни градиенти и надеждна работа отпечатък след отпечатък.
Ключови Предимства
- Оригинално HP качество — Оригиналните HP компоненти гарантират оптимален живот на печатащия модул и постоянни резултати.
- Изключителна надеждност — Проектиран да минимизира запушванията и поддръжката, поддържайки работния ви процес продуктивен.
- Лесен монтаж — Проста подмяна без необходимост от калибриране.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Печатащ модул |
| Производител | HP |
| Модел | 731 |
| SKU | P2V27A |
| EAN | 190781037712 |
Какво има в кутията
- HP 731 DesignJet Printhead
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






