- BROTHER

Цена
€12 38 / 24 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП TZ - 9 mm BLUE ON WHITE TAPE - PNTZE223
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Син
Ресурс: 9 mm x 8,00 m
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП TZ - 9 mm BLUE ON WHITE TAPE - P№TZE223
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 9 |
| Височина на етикета (mm) | 8 |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 12.7 |
| Цвят | Син |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Лента за етикетни принтери Brother TZe-223 9mm синьо върху бяла
Създавайте ясни и устойчиви етикети за кабели, рафтове и офис оборудване с оригинална ламинирана лента Brother TZe-223. Синьото върху бял фон осигурява висок контраст за лесно четене, а ламинираният слой предпазва от замърсяване, влага и UV лъчи.
Ключови Предимства
- Висок контраст — Син печат върху бяла лента осигурява лесно четене.
- Устойчиво ламиниране — Устойчива на драскотини, вода и избледняване за дълготрайни етикети.
- Лесна за поставяне — Отлепващо-залепващо лепило за повечето гладки повърхности.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Лента за етикети |
| Марка | Brother |
| Модел | TZe-223 |
| Ширина на лентата | 9 mm |
| Дължина на лентата | 8 m |
| Цвят на текста | Син |
| Цвят на фона | Бял |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Диаметър на сърцевината | 12.7 mm |
| Външен диаметър | 62 mm |
| Ролки в пакет | 1 |
Какво има в кутията
- 1 x Ламинирана лента Brother TZe-223 (9mm x 8m)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




