- G&G - NINESTAR

Цена
€2 91 / 5 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ GG-AT-90DW/AH-100/ZEBRA GX/GK420/430 - BLACK ON WHITE - 102mm x 25mm x 500 pcs - PN RL -102*25*500PS
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Черно-бял
Ресурс: 102 mm x 25 mm x 500 pcs
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ GG-AT-90DW/AH-100/ZEBRA GX/GK420/430 - BLACK ON WHITE - 102mm x 25mm x 500 pcs - P№ RL -102*25*500PS
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 102 |
| Височина на етикета (mm) | 25 |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 500 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 127 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Ролка етикети за термотрансферен печат – 102mm x 25mm, черно върху бяло, 500 бр.
Осигурете ясни и трайни баркод етикети за вашите принтери Godex GG-AT-90DW, GG-AH-100DW или Zebra GX/GK420/430. Тези висококачествени етикети с черен печат върху бяла хартия са идеални за етикетиране на пратки, инвентаризация и продукти.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Проектирани за Godex GG-AT-90DW, GG-AH-100DW, Zebra GX/GK420/430 и подобни термотрансферни принтери.
- Висок контраст — Черен печат върху ярко бяла хартия гарантира отлично сканиране и четливост.
- Стандартен размер — 102 mm ширина x 25 mm височина на етикет, идеален за средно големи баркодове и текст.
- Голяма опаковка — 500 етикета на ролка намалява честотата на смяна и повишава производителността.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета | 102 mm |
| Височина на етикета | 25 mm |
| Етикети в ролка | 500 |
| Цвят | Черно върху Бяло |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Диаметър на сърцевината | 25.4 mm (1 инч) |
| Външен диаметър | 127 mm (прибл.) |
Какво има в кутията
- 1 x Ролка етикети (102mm x 25mm, 500 бр.)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




