ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ GG-AT-90DW - BLACK ON WHITE - 50 mm x 30 mm x 700 pcs - PN RL-50*30*700PS
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Черно-бял
Ресурс: 50 mm x 30 mm x 700 pcs
Съвместим вид: Оригинален артикул
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ GG-AT-90DW - BLACK ON WHITE - 50mm x 30mm x 700 pcs - P№ RL -50*30*700PS
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Ширина на етикета (mm)50 mm
Височина на етикета (mm)30 mm
МатериалХартия
Технология на печатТермотрансферен
Етикети в ролка (count)700
Диаметър на сърцевината (mm)25.4
ЦвятБял
Тип лепилоПостоянно
Външен диаметър (mm)90 mm
Ролки в пакет (count)1
Тегло0.00кг
G&G GG-AT-90DW Термотрансферни етикети – 50x30 мм, 700 етикета на ролка
Получете ясни и издръжливи баркод етикети с G&G GG-AT-90DW. Тези термотрансферни етикети с размер 50x30 мм са идеални за етикетиране на продукти, ценови етикети и логистика – осигуряват висок контраст и устойчивост на намазване.
Ключови Предимства
  • Висок контраст – черно върху бяло – Четливи баркодове и текст за ефективно проследяване.
  • Оптимален размер – 50x30 мм подходящ за малки опаковки и етикети.
  • 700 етикета на ролка – Намалява смяната на ролките и повишава производителността.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Ширина на етикета50 mm
Височина на етикета30 mm
Етикети в ролка700
ЦвятЧерен върху бял
МатериалХартия
Тип лепилоПостоянно
Диаметър на сърцевината25.4 mm (1 инч)
Външен диаметър90 mm