- G&G - NINESTAR

Цена
€9 24 / 18 07 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ RM-GG-980 - BLACK ON WHITE - 9mm x 8m - PN RL - G-Z-S9KW
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Черен
Ресурс: 9 mm x 8,00 m
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ RM-GG-980 - BLACK ON WHITE - 9mm x 8m - P№ RL - G-Z-S9KW
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 9 |
| Височина на етикета (mm) | 9 |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 8000 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 64 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Лента за етикетни принтери RM-GG-980 - Черно върху Бяло - 9 mm x 8,00 m
Получете ясни и издръжливи етикети за вашия етикетен принтер с оригиналната лента RM-GG-980. Черният печат върху бял фон осигурява висок контраст и четливост за баркодове, текст и символи.
Ключови Предимства
- Висок Контраст — Черен печат върху бял фон за ясно сканиране и лесно четене.
- Надеждна Работа — Постоянно качество за гладък печат без задръствания.
- Стандартен Размер — Ширина 9 mm и дължина 8,00 m подхождат на повечето съвместими етикетни принтери.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Лента за етикетни принтери |
| Модел | RM-GG-980 |
| Цвят | Черно върху Бяло |
| Ширина | 9 mm |
| Дължина | 8,00 m |
| Съвместими принтери | Различни етикетни принтери |
Какво има в кутията
- 1 x Лента за етикетни принтери RM-GG-980
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




