- TENDA

Цена
€56 87 / 111 23 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.tendacn.com/bg/product/specification/N6P-4H.html
Interface
HDD interface: 1 SATA 3.0 interface
Capacity: Up to 10 TB capacity for each HDD
Ports
PoE port: 4 RJ45, 10Mbps/100Mbps auto-negotiation Ethernet ports
PoE standard: IEEE 802.3at/802.3af
PoE power: ?40W
Management
Recording mode: Normal, Alarm
Playback mode: Instant, Channel, File, Tag
Synchronize playback: Up to 4-ch
Backup mode: USB device
Network management- Ethernet port: 1 RJ45, 10Mbps/100Mbps auto-negotiation Ethernet port
Network protocol: HTTP, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, DDNS
Mobile client: Supports iOS, Android
Web Browser: Plug-in free live view: Chrome, Edge, Opera
Certifications
CCC, CE, FCC, RoHS
I/O
2 x USB 2.0
Power
51 VDC, 1.25 A
Other
Video- IP video input: 4-ch
IP video resolution: Up to 8MP
Input bandwidth: 60 Mbps
Audio input: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)
Video and audio output- HDMI output: 1-ch, 4K(3840?2160)/30Hz, 1920?1080/60Hz, 1280?1024/60Hz, 1280?720/60Hz
VGA output: 1-ch, 1920 ? 1080p/60Hz, 1280 ? 1024/60Hz, 1280 ? 720/60Hz, HDMI/VGA simultaneous output
Output bandwidth: 60 Mbps
Audio output: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)
Video and audio decoding- Video decoding format: H.265+, H.265, H.264+, H.264
Audio decoding format: G.711A, G.711U, G726
Recording resolution: 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1
Ability to decode: 4-ch@1080p(30 fps)
Flow type: Video, Video & Audio
Dimensions
200mm ? 200mm ? 48mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.tendacn.com/bg/product/specification/N6P-4H.html |
| Certifications | CCC, CE, FCC, RoHS |
| Ports | PoE port: 4 RJ45, 10Mbps/100Mbps auto-negotiation Ethernet ports |
| Ports | PoE standard: IEEE 802.3at/802.3af |
| Ports | PoE power: ≤40W |
| Ports | PoE power: ?40W |
| Power | 51 VDC, 1.25 A |
| Other | Video- IP Video Input: 4-ch |
| Other | IP Video Resolution: Up to 8MP |
| Other | Input Bandwidth: 60 Mbps |
| Other | Output Bandwidth: 60 Mbps |
| Other | Audio Decoding Format: G.711A, G.711U, G726 |
| Other | Recording Resolution: 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1 |
| Other | Audio Input: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10kΩ) |
| Other | Audio Output: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10kΩ) |
| Other | Video and audio output- HDMI output: 1-ch, 4K(3840×2160)/30Hz, 1920×1080/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz |
| Other | VGA output: 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, HDMI/VGA simultaneous output |
| Other | Video and audio decoding- Video decoding format: H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Other | Ability to decode: 4-ch@1080p(30 fps) |
| Other | Flow type: Video, Video & Audio |
| Other | Audio Input: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?) |
| Other | Audio Output: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?) |
| Other | Video and audio output- HDMI output: 1-ch, 4K(3840?2160)/30Hz, 1920?1080/60Hz, 1280?1024/60Hz, 1280?720/60Hz |
| Other | VGA output: 1-ch, 1920 ? 1080p/60Hz, 1280 ? 1024/60Hz, 1280 ? 720/60Hz, HDMI/VGA simultaneous output |
| Warranty | 36 Months |
| Interface | Capacity: Up to 10 TB capacity for each HDD |
| Interface | HDD Interface: 1 SATA 3.0 interface |
| I/O | 2 x USB 2.0 |
| Dimensions | 200mm ? 200mm ? 48mm |
| Management | Playback Mode: Instant, Channel, File, Tag |
| Management | Backup Mode: USB device |
| Management | Recording mode: Normal, Alarm |
| Management | Synchronize playback: Up to 4-ch |
| Management | Network management- Ethernet port: 1 RJ45, 10Mbps/100Mbps auto-negotiation Ethernet port |
| Management | Network protocol: HTTP, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, DDNS |
| Management | Mobile client: Supports iOS, Android |
| Management | Web Browser: Plug-in free live view: Chrome, Edge, Opera |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рекордер | NVR |
| Канали (count) | 4 |
| Максимална резолюция | 4MP |
| HDD слотове (count) | 1 |
| Мрежова връзка | Ethernet |
| PoE портове (count) | 4 |
| Максимален капацитет на HDD (TB) | 10 |
| HDMI изход | Да |
| Аудио входове (count) | 1 |
| Поддръжка на мобилно приложение | Да |
| Поддръжка на H.265 | Да |
| AI разпознаване | Не |
| Тегло | 0.00кг |
РЕКОРДЕР TENDA N6P-4H 4-канален PoE NVR
Записвайте и наблюдавайте вашите охранителни камери лесно с TENDA N6P-4H, 4-канален PoE NVR рекордер, който опростява инсталацията, комбинирайки захранване и данни чрез един Ethernet кабел. Идеален за малък бизнес или дом, поддържа резолюция до 4MP и разполага с вградени PoE портове за директно захранване на камерите.
Ключови Предимства
- Plug-and-Play PoE — Всеки от 4-те PoE порта доставя захранване и мрежова свързаност на съвместими IP камери, елиминирайки нуждата от отделни адаптери.
- Запис с висока разделителна способност — Поддържа до 4MP за ясни и детайлни видео записи.
- Надеждно съхранение — Оборудван с един SATA HDD слот (до 10TB) за дългосрочен запис без често презаписване.
- Отдалечен достъп — Преглеждайте на живо или записани кадри чрез мобилното приложение TENDA от всяко място.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип рекордер | NVR |
| Канали | 4 |
| Максимална резолюция | 4MP |
| HDD слотове | 1 |
| Максимален капацитет на HDD | 10 TB |
| PoE портове | 4 |
| Мрежова връзка | Ethernet |
| HDMI изход | Да |
| Аудио входове | 1 |
| Поддръжка на мобилно приложение | Да |
| Поддръжка на H.265 | Да |
| AI разпознаване | Не |
Какво има в кутията
- TENDA N6P-4H NVR рекордер
- Захранващ адаптер
- Ethernet кабел
- Мишка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






