- XAVAX

Подходящ за наблюдение на помещения, коридори или зони
Инфрачервен детектор за движение, работещ през собствената ви WiFi мрежа с безплатното приложение "Hama Smart Solution"
Работа без gateway/bridge
Може да се използва като аларма или да включва осветление
Вградена защита от манипулации (откриване на вибрации)
Изпраща известия при алармени съобщения и слаба батерията
IFTTT съвместим
Много ниска консумация
Захранване от две батерии (CR123A) или през micro-USB гнездо (само за работа, не е възможно зареждане на батерията)
Може да се монтира почти навсякъде
Подходящ за наблюдение на помещения, коридори или зони
Инфрачервен детектор за движение, работещ през собствената ви WiFi мрежа с безплатното приложение "Hama Smart Solution"
Работа без gateway/bridge
Може да се използва като аларма или да включва осветление
Вградена защита от манипулации (откриване на вибрации)
Изпраща известия при алармени съобщения и слаба батерията
IFTTT съвместим
Много ниска консумация
Захранване от две батерии (CR123A) или през micro-USB гнездо (само за работа, не е възможно зареждане на батерията)
Може да се монтира почти навсякъде
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Модул |
| Тип аксесоар | Сензор за движение |
| Други | 2 CR123A батерии |
| Обхват | 7 m |
| Обхват | 10 m |
| ЦВЯТ | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | Движение |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Захранване | Батерия (CR2032) |
| Изисква хъб | Не |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa, Google Home |
| Живот на батерията (months) | 24 |
| Обхват на засичане (m) | 8 m |
| IP клас на защита | IP44 |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Звукова аларма | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
WiFi смарт датчик за движение HAMA 176554, Бял
Подобрете сигурността на дома си с WiFi смарт датчик за движение HAMA 176554. Компактният сензор засича движение и изпраща мигновени известия на телефона ви, за да можете да наблюдавате дома си от всяка точка. Лесно се интегрира с вашата умна домашна екосистема за автоматизирано осветление или алармени сценарии.
Ключови Предимства
- Мигновени известия — Получавайте push нотификации на телефона си при засичане на движение, за да сте винаги информирани.
- Умна интеграция — Съвместим с Amazon Alexa и Google Home за гласово управление и автоматизации.
- Лесен монтаж — Не изисква хъб; свързва се директно към домашната ви Wi-Fi мрежа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | Движение |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Захранване | Батерия (CR2032) |
| Изисква хъб | Не |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa, Google Home |
| Обхват на засичане | 8 m |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Датчик за движение HAMA 176554
- Батерия CR2032
- Комплект за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







