- Spartan Gear

Цена
€17 88 / 34 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Система | 2.0 |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Честотен обхват | 100Hz - 20 kHz |
| Сателити | 2 |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Мощност сателит | 10 W |
| Екстри | RGB подсветка |
| Екстри | Управление на силата на звука и мощността |
| Тегло | 1.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | 3.5mm Jack |
| Обща мощност (RMS) (W) | 6 W |
| Захранване | USB |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Десктоп / PC |
| Тегло | 1.03кг |
Тонколони Spartan Gear Syrinx S Small 2.0
Компактни и мощни, тонколоните Spartan Gear Syrinx S Small 2.0 осигуряват чист и балансиран звук за вашето бюро или гейминг оборудване. С елегантен дизайн и лесна свързаност, те подобряват слушането, без да заемат много място.
Ключови Предимства
- Компактен дизайн — Малък размер, идеален за всяко бюро или рафт.
- Чист звук — Насладете се на ясни високи и детайлни средни честоти за музика, филми и игри.
- Лесна настройка — Свържете чрез 3.5 мм жак и готово, без сложна инсталация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | 3.5mm Jack |
| Обща мощност (RMS) | 6 W |
| Захранване | USB |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Десктоп / PC |
Какво има в кутията
- 2 x тонколони
- USB захранващ кабел
- 3.5 мм аудио кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





