- ABYSTYLE

Цена
€19 94 / 39 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Чаша |
| Тип продукт. | Чаша |
| Цвят | Сив |
| Цвят | Сив |
| Марка | ABYSTYLE |
| Марка | ABYSTYLE |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 300 ml |
| Материал | Керамика |
| Цвят | Многоцветен |
| Тематика | Общо геймърска |
| С промяна при нагряване | Не |
| Устойчива на съдомиялна | Да |
| Подходяща за микровълнова | Да |
| Форма | Цилиндрична |
| Височина (mm) | 95 |
| Тегло (g) | 300 |
| С термоизолация | Не |
| Тегло | 0.12кг |
ABYSTYLE Friends - Чаша с карабинер
Насладете се на любимата си топла напитка с емблематичното лого на Friends върху здрава керамична чаша. Вградената дръжка с карабинер ви позволява лесно да я закачите за раница или колан, за да носите кафето си навсякъде.
Ключови Предимства
- Преносим дизайн — Дръжката с карабинер се закача за раници, чанти или колани за удобство в движение.
- Иконичен бранд Friends — С класическото лого на Friends, идеална за фенове на сериала.
- Издръжлива керамика — Висококачествена керамична конструкция за дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 300 ml |
| Материал | Керамика |
| Цвят | Многоцветен |
| Тематика | Общо геймърска |
| С промяна при нагряване | Не |
| Устойчива на съдомиялна | Да |
| Подходяща за микровълнова | Да |
| Форма | Цилиндрична |
| Височина | 95 mm |
| Тегло | 300 g |
Какво има в кутията
- 1 x ABYSTYLE Friends - Чаша с карабинер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





