- TP-Link

Цена
€31 69 / 61 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Безжична N скорост до 300Mbps
- EAP контролер софтуера позволява на администраторите да наблюдават и управляват стотици EAP устройства
- Поддържа IEEE802.3af PoE
- Таванен монтаж
- Multi-SSID
- 100Mbit мрежови порт
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотни ленти | Еднолентов 2.4 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 300 |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | 10/100 Mbps |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Стенен / Таванен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 2 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| IP защита | Няма |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.80кг |
TP-LINK EAP115 300Mbps безжична точка за достъп
Осигурете надеждно Wi-Fi покритие за вашия малък офис или дом с TP-LINK EAP115. Тази достъпна точка за достъп поддържа 300Mbps на 2.4GHz лентата и разполага с 100Mbps Ethernet порт с IEEE 802.3af PoE за лесен монтаж.
Ключови Предимства
- Достъпна производителност — 300Mbps безжична скорост за ежедневно сърфиране и стрийминг.
- Лесна инсталация — Power over Ethernet (PoE) елиминира нуждата от отделни контакти.
- Компактен дизайн — Монтира се на стена или таван за дискретно разположение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотни ленти | Еднолентов 2.4 GHz |
| Максимална скорост | 300 Mbps |
| Ethernet портове | 1 |
| Скорост на Ethernet | 10/100 Mbps |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Стенен / Таванен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени | 2 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| WPA3 поддръжка | Не |
Какво има в кутията
- TP-LINK EAP115 точка за достъп
- Захранващ адаптер
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










