- TP-Link

Цена
€24 54 / 48 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- двупосочен звук
- Звукова и светлинна аларма
- Преглед в реално време
- Видео споделяне
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | CMOS |
| Максимална видео резолюция | Full HD |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Не |
| Тъч екран | Не |
| Тип карта памет | microSD |
| Тегло (g) | 190 g |
| Вход за микрофон | Да |
| Тегло | 0.45кг |
TP-Link Tapo C200 Pan/Tilt Умна Камера – 1080p Full HD, Нощно Виждане, Двупосочна Комуникация
Следете дома или офиса си с TP-Link Tapo C200 – универсална Pan/Tilt вътрешна камера, която предоставя ясно 1080p видео денем и нощем. С 360° хоризонтално и 114° вертикално завъртане можете дистанционно да обхванете всеки ъгъл, а вграденият микрофон и говорител ви позволяват да говорите с близките или домашните си любимци чрез приложението Tapo.
Ключови Предимства
- Full HD 1080p Резолюция – Остри и детайлни кадри, за да не пропуснете нищо.
- Pan/Tilt Обхват – 360° хоризонтално и 114° вертикално въртене елиминират слепите зони.
- Нощно Виждане до 9м – Инфрачервени LED светодиоди осигуряват ясна картина дори в пълен мрак.
- Двупосочна Комуникация – Вграден микрофон и говорител за комуникация в реално време.
- Локално Съхранение – Поддържа microSD карта до 256 GB (не е включена) за непрекъснат запис.
- Откриване на Движение и Известия – Получавайте мигновени сигнали при засечено движение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Резолюция | 1080p Full HD (1920 x 1080) |
| Обектив | F/2.2, 3.9 mm |
| Зрително поле | 360° хоризонтално, 114° вертикално |
| Нощно виждане | До 9 m |
| Аудио | Двупосочна комуникация с вграден микрофон и говорител |
| Съхранение | microSD карта до 256 GB (не е включена) |
| Свързване | Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4 GHz |
| Захранване | DC 9V / 0.6A (адаптерът е включен) |
| Размери | 86.6 x 85 x 117.7 mm |
| Тегло | 190 g |
Какво има в кутията
- TP-Link Tapo C200 Камера
- Захранващ адаптер
- Монтажна скоба и винтове
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







