- XD DESIGN

За университета, училището, работата или следващото ви пътуване, раницата Bobby Soft е готова! Емблематичният дизайн против кражба на Booby със скрити и RFID защитени джобове, без достъп отпред и скрити ципове вече е допълнен с обезопасено изтегляне на циповете на основното отделение, за да запазите вещите си още по-сигурно. Просторният интериор е удобен и универсален. В основното отделение можете лесно да организирате вещите си. Разполагате с подплатено 15,6-инчово отделение за лаптоп, джоб за таблет, интелигентни малки джобове и скоба за ключодържател. Горната част на раницата е разширяема, като дава допълнително място за съхранение на дрехи, книги или всичко необходимо за вашата ежедневна употреба. Тази раница също е снабдена с вграден USB порт за зареждане и е направена от водоотблъскващ материал, което я прави много функционална. Изработена от рециклирани материали и отговаря на всеки стил.
Основни функции:
• Против кражба
Няма достъп отпред
Скрити ципове
• Обезопасено изтегляне на циповете
• Разширяемо отделение
• Джоб за карти с цип (в презрамката)
• USB порт за зареждане
• Водоотблъскващ материал
• RFID защитен джоб
• Каишка за багаж
• Органайзер панел
• Вътрешни джобове
• Интегриран ключодържател
• Отразяваща лента и лого
• Изработена от рециклирани материали
• Лаптоп: 15.6 " - 27 x 33 x 2.5 cm
Размер - 30/45/18 см
Обем - 13-16 л
Тегло - 0.62 кг
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | рециклиран PET |
| Материал | рециклиран PET |
| Обем | 16 л |
| Обем | 16 л |
| Цвят | жълт |
| Цвят | жълт |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Пол | унисекс |
| Размер лаптоп | 15 |
| Размер лаптоп | 6“ |
| Размер лаптоп | 15 |
| Размер лаптоп | 6“ |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Обем (L) | 18 L |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Жълт |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп (inch) | 15.6 |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло (kg) | 0.8 |
| Брой отделения (count) | 3 |
| С калъф против дъжд | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Раница XD Design Bobby Soft 15.6" – Жълта
Организирайте и защитете вещите си с раницата XD Design Bobby Soft, която предлага елегантен антикражбен дизайн и отделение за лаптоп до 15.6 инча. Жълтият цвят добавя стил и свежест за ежедневно пътуване или пътуване.
Ключови Предимства
- Антикражбен дизайн – Скрити ципове и устойчива на рязане материя предпазват вашите вещи.
- Защита за лаптоп – Подплатено отделение побира лаптопи до 15.6 инча.
- USB порт за зареждане – Зареждайте устройствата си в движение чрез вградения USB порт (power bank не е включен).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обем | 18 L |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Жълт |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп | 15.6 inch |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло | 0.8 kg |
| Брой отделения | 3 |
| С калъф против дъжд | Не |
Какво има в кутията
- Раница XD Design Bobby Soft
- USB кабел за зареждане
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




