- Tonergy

Цена
€11 20 / 21 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-106R03620
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Xerox
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: 106R03620
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 2500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Xerox Phaser 3330Xerox WorkCentre 3335Xerox WorkCentre 3345Xerox WorkCentre 3345 DNI
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746131500
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-106R03620
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Xerox
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: 106R03620
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 2500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Xerox Phaser 3330Xerox WorkCentre 3335Xerox WorkCentre 3345Xerox WorkCentre 3345 DNI
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746131500
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-106R03620
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Xerox
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: 106R03620
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 2500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Xerox Phaser 3330Xerox WorkCentre 3335Xerox WorkCentre 3345Xerox WorkCentre 3345 DNI
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746131500
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-106R03620
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Xerox
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: 106R03620
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 2500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Xerox Phaser 3330Xerox WorkCentre 3335Xerox WorkCentre 3345Xerox WorkCentre 3345 DNI
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746131500
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Xerox |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Xerox |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 106R03620 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 106R03620 |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 2500 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 2500 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox Phaser 3330 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox WorkCentre 3335 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox WorkCentre 3345 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox WorkCentre 3345 DNI |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox Phaser 3330 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox WorkCentre 3335 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox WorkCentre 3345 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Xerox WorkCentre 3345 DNI |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 0.79кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 2500 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5340 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5343 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5350 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5352 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5437 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5441 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5451 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5665 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5837 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5845 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5855 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5320 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5322 |
| Съвместима серия принтери | Xerox 5622 |
| Съвместима серия принтери | Xerox Phaser 6300 |
| Съвместима серия принтери | Xerox Phaser 6350 |
| Съвместима серия принтери | Xerox AltaLink B8270 Series |
| Съвместима серия принтери | Xerox C415/C410 |
| Съвместима серия принтери | Xerox C320/C325 |
| Съвместима серия принтери | Xerox VersaLink C7120/C7125/C7130 |
| Съвместима серия принтери | Xerox Phaser 3020 / Xerox WorkCentre 3025 |
| Съвместима серия принтери | Xerox C620/C625 |
| Съвместима серия принтери | Xerox Phaser 3052, 3260; Xerox WorkCentre 3215, 3225 |
| Съвместима серия принтери | Xerox VersaLink C605 |
| Съвместима серия принтери | Xerox B410/B415 |
| Съвместима серия принтери | Xerox WorkCentre 7120/7125/7220/7225 |
| Съвместима серия принтери | Xerox C310/C315 |
| Съвместима серия принтери | Xerox WorkCentre 7525/7530/7535/7545/7556/7830/7835/7845/7855 |
| Съвместима серия принтери | Xerox SFP/MFP |
| Съвместима серия принтери | Xerox SFP/MFP Standard Capacity Black Toner Cartridge (8K) |
| Съвместима серия принтери | Xerox WorkCentre 3210, 3220 |
| OEM код | 106R03620 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло | 0.79кг |
Tonergy съвместима тонер касета XEROX 106R03620 Black, 2.5k
Получете надежден, висококачествен печат на част от цената с тази съвместима тонер касета Tonergy. Проектирана за безупречна съвместимост с вашия Xerox принтер, тя доставя ясен черен текст и остри графики страница след страница.
Ключови Предимства
- Икономичност — Спестете до 40% в сравнение с оригиналните OEM касети, без да компрометирате качеството на печат.
- Висок капацитет — С приблизителен добив от 2 500 страници, тази касета ви позволява да печатате по-дълго.
- Лесен монтаж — Простата конструкция тип „поставяне“ осигурява безпроблемна смяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 2 500 страници |
| OEM код | 106R03620 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместима тонер касета (черен)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




