- TROIKA

Цена
€55 73 / 109 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Глобус с диаметър 13 см, черна метална основа, подвижна ос, метал / пластмаса, мат, черно / злато
Тегло: 387 гр
Размери: 130 x 130 x 170 мм
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | пластмаса |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Диаметър (cm) | 30 |
| Височина (cm) | 40 |
| Материал | Пластмаса |
| Език | Многоезичен |
| Цвят | Черен |
| С осветление | Да |
| Въртящ се | Да |
| Тип стойка | Настолна |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Тегло (g) | 800 |
| Тегло | 0.00кг |
Глобус Troika GAGARIN – черен/златист
Отдайте почит на духа на космическите изследвания с глобуса Troika GAGARIN в ефектен черен и златист цвят. Този осветен глобус добавя елегантност във всяка стая, като същевременно служи като функционално образователно пособие.
Ключови Предимства
- Осветление — Вградената светлина подобрява видимостта и създава уютна атмосфера.
- Въртящ се механизъм — Плавно въртене на 360° за лесно разглеждане на всички региони.
- Елегантен дизайн — Черно-златистата цветова схема допълва модерните интериори.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Диаметър | 30 cm |
| Височина | 40 cm |
| Материал | Пластмаса |
| Език | Многоезичен |
| Цвят | Черен |
| С осветление | Да |
| Въртящ се | Да |
| Тип стойка | Настолна |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Тегло | 800 g |
Какво има в кутията
- Глобус
- Захранващ кабел
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




