- APC

Цена
€377 32 / 737 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом, домашен офис или малък бизнес.
Това ТЗИ разполага с подобрени функции като увеличено време на работа и мощност за вашето критично и важно оборудване.Този UPS ви осигурява качествено захранване без изкривяване или спадане на мощността по време на прекъсване.Той е идеалният избор за защита на работни станции, компютри от висок клас, мултимедийни устройства и устройства за съхранение на данни.Това ТЗИ помага на важните и критични устройства да продължат да работят безпроблемно, дори когато захранването е извън безопасните нива.LCD интерфейса на устройството ви осигурява лесен и бърз достъп до визуална информация за захранването и състоянието на UPS.Софтуерът Powerchute е изключително лесен за употреба и разполага с множество функции за управление на захранването на ТЗИ-то.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Вх.напрежение, V | 230 V nominal, 50/60 Hz ± 3 Hz Input |
| Изх. мощност, VA | 720 W / 1.2 kVA |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | 2x IEC 60320 C13 (Surge Protection), 6x IEC 60320 C13 (Battery Backup); USB, Input: IEC 60320 C14 |
| Батерия, тип | Lead-acid battery |
| Защити | Data Line Protection: RJ45 10/100/1000 Base-T Ethernet protection; Overload Protection |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | TDC lab: TUV GS, CB 60950 & 62040 Taiwan EMC lab: TelePermit Local Support: RCM, EAC, KETI, TISI; RoHS Compliant |
| Други | Multifunction LCD status and control console, AVR |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 1200 |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | IEC 320 C13 |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Технология | Line-Interactive |
| Подкатегория | Back-UPS Series UPSes |
| Тегло | 13.35кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1200 |
| Изходна мощност (W) | 600 |
| Брой контакти (count) | 8 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | 20 min |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Да |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Не |
| Тегло | 13.35кг |
APC Back-UPS Pro BR 1200VA Sinewave UPS
Защитете критичното си оборудване с чиста синусоида и автоматично регулиране на напрежението (AVR). APC Back-UPS Pro BR1200SI осигурява чисто и надеждно захранване за сървъри, мрежово оборудване и високопроизводителни работни станции.
Ключови Предимства
- Чиста синусоида — Съвместимост с активно PFC захранване, предотвратява неочаквани изключвания.
- Автоматично регулиране на напрежението (AVR) — Коригира спадове и пренапрежения без да изтощава батерията, удължава времето за работа.
- LCD дисплей — Информация за натоварване, заряд на батерията и входно напрежение в реално време.
- 8 контакта — Достатъчно за свързване на множество устройства с батериен резерв и защита от пренапрежение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (VA) | 1200 VA |
| Изходна мощност (W) | 600 W |
| Брой контакти | 8 |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| Топология | Линейно-интерактивен |
| AVR стабилизация | Да |
| LCD дисплей | Да |
| USB комуникация | Да |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар | 20 min |
Какво има в кутията
- APC Back-UPS Pro BR1200SI
- USB кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








