- DIMS

Цена
€3 57 / 6 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
8,2/h 6 см.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Свещник |
| Материал | Стъкло |
| Цвят | Син |
| Височина (cm) | 8.2 |
| Ароматизиран | Не |
| Брой части (count) | 1 |
| Диаметър (cm) | 6 |
| Тегло | 0.00кг |
Свещник Син 8,2/6 см
Добавете нотка елегантност в дома си с този красиво изработен син свещник. Идеален за създаване на топла и уютна атмосфера, той пасва на стандартни свещи и допълва всеки интериорен стил.
Ключови Предимства
- Елегантен Дизайн — Наситеният син цвят и класическата форма подобряват естетиката на всяка стая.
- Универсална Употреба — Подходящ за трапезни маси, рафтове или камини.
- Издръжлив Материал — Изработен от висококачествени материали за дълготрайна красота.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип Продукт | Свещник |
| Цвят | Син |
| Височина | 8,2 см |
| Диаметър | 6 см |
Какво има в кутията
- 1 x Свещник
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




