- TEFAL

Цена
€89 00 / 174 07 лв
с ДДС
В Наличност
Запазете храната си свежа с едно натискане, с машината за вакуумиране Vacupack Classic.
Автоматичният процес за вакуумиране и запечатване се случва в три прости стъпки: напълнете торбичката и поставете отворения край във Vacupack Classic, затворете капака и натиснете бутона Vacuum & Seal, след това отворете капака и извадете вакуумираната си храна!Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Употреба | Home use |
| Функции | Stop function, Automatic vacuum and sealing, Only sealing |
| Тип храна | Solid food |
| Дължина на запечатване, cm | 31 cm. |
| Ширина на запечатване, cm | 1 cm. |
| Тип контролен панел | Mechanical |
| Тип консуматив | Bag |
| Брой скорости | 2 |
| Мощност, W | 110 W |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Употреба | Home use |
| Тип храна | Solid food |
| Дължина на запечатване, cm | 31 |
| Ширина на запечатване, cm | 1 |
| Тип контролен панел | Mechanical |
| Тип консуматив | Bag |
| Брой скорости | 2 |
| Мощност, W | 110 |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 2.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 120 W |
| Вакуумно налягане (kPa) | 60 kPa |
| Максимална ширина на плик (cm) | 28 cm |
| Режим на работа | Автоматичен |
| Режим сухо/мокро | Не |
| Външен маркуч | Не |
| Цвят | Черен |
| Вграден нож | Не |
| Тегло | 2.05кг |
Уред за вакуумиране Tefal Vacupack Classic Plastic VT254070
Запазете храната си до 5 пъти по-дълго с Tefal Vacupack Classic Plastic VT254070. Този автоматичен вакууматор премахва въздуха бързо и затваря херметично, като запазва вкуса и предотвратява изгаряне от замразяване. С 18 включени плика и вертикално съхранение, той е идеалният кухненски помощник за приготвяне на храна и пазаруване на едро.
Ключови Предимства
- Автоматично вакуумиране и затваряне — Работа с един бутон за безпроблемно вакуумиране.
- Вертикално съхранение — Компактен дизайн, спестява място на плота.
- Функция само за затваряне — Затваряне на пликове без вакуумиране за деликатни продукти.
- Функция за спиране — Прекъсване на цикъла по всяко време за пълен контрол.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 120 W |
| Вакуумно налягане | 60 kPa |
| Максимална ширина на плик | 28 cm |
| Режим на работа | Автоматичен |
| Режим сухо/мокро | Не |
| Външен маркуч | Не |
| Цвят | Черен |
| Вграден нож | Не |
Какво има в кутията
- Tefal Vacupack Classic Plastic VT254070
- 18 вакуумни плика
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










