- new WISH

Цена
€4 55 / 8 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Размери: 18/11,5/7 см.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Еко кожа |
| Цвят | Розов |
| Отделения (count) | 6 |
| Широчина (cm) | 25 |
| Дълбочина (cm) | 18 |
| Височина (cm) | 12 |
| С огледало | Да |
| Заключваща се | Не |
| С чекмеджета | Да |
| Слотове за пръстени (count) | 8 |
| Музикална кутия | Не |
| Пътен размер | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Кутия за бижута Angels
Подредете и съхранявайте любимите си бижута елегантно с тази красива кутия за бижута. С множество отделения и мека кадифена вътрешност, тя предпазва вашите аксесоари от надраскване и заплитане.
Ключови Предимства
- Елегантен дизайн — Стилно допълнение към всяко тоалетно бюро.
- Множество отделения — Отделни секции за пръстени, обеци, колиета и гривни.
- Мека кадифена вътрешност — Предпазва бижутата от надраскване.
- Капак с огледало — Удобен за пробване на аксесоари.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Еко кожа, Кадифе |
| Цвят | Розов |
| Отделения | 6 |
| Широчина | 25 cm |
| Дълбочина | 18 cm |
| Височина | 12 cm |
| С огледало | Да |
| Заключваща се | Не |
| С чекмеджета | Да |
| Слотове за пръстени | 8 |
| Музикална кутия | Не |
| Пътен размер | Не |
Какво има в кутията
- Кутия за бижута
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




