- SILVER FLAME

Цена
€7 66 / 14 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Размери: h=11см
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Порцелан |
| Капацитет (ml) | 350 ml |
| Тип | Чаша (mug) |
| Цвят | Многоцветен |
| С чинийка | Не |
| Брой в комплект (count) | 1 |
| За съдомиялна | Да |
| За микровълнова | Да |
| Персонализация | Без декорация |
| Тема | Художествена |
| Тегло | 0.00кг |
Чаша колекция карбон SILVER FLAME
Превърнете почивката си за кафе в стилно изживяване с чаша Silver Flame от колекция Carbon. Уникалната текстура на карбон и сребристият пламък придават модерен, спортен вид на вашия офис или кухня.
Ключови Предимства
- Премиум порцелан — Издръжлив, висококачествен порцелан с гланцово покритие за дълготрайна употреба.
- Уникален дизайн — Карбонов модел със сребристи пламъци за отличителен, съвременен вид.
- Голям капацитет — 350 ml, идеална за кафе, чай или горещ шоколад.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Порцелан |
| Капацитет (ml) | 350 ml |
| Тип | Чаша (mug) |
| Цвят | Многоцветен |
| С чинийка | Не |
| Брой в комплект | 1 |
| За съдомиялна | Да |
| За микровълнова | Да |
| Персонализация | Без декорация |
| Тема | Художествена |
Какво има в кутията
- 1 x Чаша колекция карбон SILVER FLAME
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




