- GERZ

Цена
€20 40 / 39 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Оригинална халба за бира от стъкло с удобна дръжка. Умела метална гравюра на прабългарския символ -розетата от Плиска, изработена от калай и сребро. Произведена в Австрия. Размери : Ø 7,2 см. , височина - 14 см. ,вместимост- 400 мл.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 350 ml |
| Материал | Керамика |
| Брой в комплект (count) | 1 |
| С дръжка | Да |
| Височина (cm) | 9.5 см |
| С капак | Не |
| За съдомиялна | Да |
| С изолация | Не |
| Цвят | Многоцветен |
| Стил | Класически |
| Тегло | 0.00кг |
Халба с розета от Плиска
Потопете се в българската история с тази красива халба, украсена с розета, вдъхновена от средновековната столица Плиска. Изработена от висококачествена керамика, тя е идеална за любимите ви топли или студени напитки, придавайки нотка на древност на трапезата ви.
Ключови Предимства
- Автентичен дизайн — Розетата е копие на оригинални орнаменти от Плиска, което прави халбата уникален културен сувенир.
- Издръжлива керамика — Висококачествената керамика гарантира дълготрайна употреба и лесно почистване.
- Перфектен подарък — Подходяща за любители на историята, колекционери или всеки, който цени българското майсторство.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 350 ml |
| Материал | Керамика |
| Височина | 9.5 cm |
| С дръжка | Да |
| За съдомиялна | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Халба с розета от Плиска
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






