- GERZ

Цена
€20 40 / 39 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Оригинална халба за бира от стъкло с удобна дръжка. Семпла декорация - плочка от метална сплав от калай и сребро и гравиран празничен надпис „Честит Рожден ден“. Произведена в Австрия. Размери: Ø 8 см , h= 15 см, вместимост 500 мл.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 350 мл |
| Материал | Керамика |
| Брой в комплект (count) | 1 |
| С дръжка | Да |
| Височина (cm) | 9.5 см |
| С капак | Не |
| За съдомиялна | Да |
| С изолация | Не |
| Цвят | Бял |
| Стил | Класически |
| Тегло | 0.00кг |
Халба с надпис Честит рожден ден
Отпразнувайте специалния ден с тази очарователна керамична халба с веселия надпис „Честит рожден ден“. Идеална като подарък или за парти, тя добавя лично докосване към всеки рожден ден.
Ключови Предимства
- Празничен дизайн — Яркият и радостен надпис превръща всяко сутрешно кафе в празник.
- Издръжлива керамика — Висококачествената керамична конструкция гарантира дълготрайна употреба.
- Щедър капацитет — Побира 350 мл от любимата ви топла или студена напитка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 350 мл |
| Материал | Керамика |
| Брой в комплект | 1 |
| С дръжка | Да |
| Височина | 9.5 см |
| С капак | Не |
| За съдомиялна | Да |
| С изолация | Не |
| Цвят | Бял |
| Стил | Класически |
Какво има в кутията
- 1 x Халба с надпис Честит рожден ден
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






