- LANCASTER

Цена
€81 30 / 159 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Размер: 29 см дължина, 21 см широчина. Вместимост на бъчвата 2 литра, вместимост на чашите - 50 мл
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 5000 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип | Бъчва |
| Височина (cm) | 40 |
| Със запушалка | Да |
| За съдомиялна | Не |
| Без олово | Да |
| Цвят | Сребрист |
| Само ръчно миене | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Бъчва с чешмичка – 5L, Неръждаема стомана
Сервирайте любимите си напитки стилно с тази 5-литрова бъчва от неръждаема стомана с удобна чешмичка. Идеална за партита, събирания или домашна употреба – поддържа напитките хладни и лесни за наливане.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 5 литра са достатъчни за малко парти.
- Издръжлив материал — Изработена от висококачествена неръждаема стомана за дълготрайна употреба.
- Лесно наливане — Вградената чешмичка позволява безпроблемно сервиране.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 5000 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип | Бъчва |
| Със запушалка | Да |
| За съдомиялна | Не |
| Без олово | Да |
| Цвят | Сребрист |
| Само ръчно миене | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Бъчва с чешмичка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





