- DIMS

Цена
€6 08 / 11 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Размери: h=14 см
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Свещ |
| Материал | Парафин |
| Височина (cm) | 10 |
| Диаметър (cm) | 6 |
| Цвят | Многоцветен |
| Ароматизирана | Не |
| Аромат | Ванилия |
| Време на горене (hours) | 20 часа |
| LED / Без пламък | Не |
| Брой фитили (count) | 1 |
| Форма | Фигурална |
| Тегло | 0.00кг |
Свещ бухалче
Добавете нотка на игривост и уют в дома си с тази очарователна свещ във формата на бухал. Изработена от висококачествен парафин, тя гори равномерно и създава приятна атмосфера.
Ключови Предимства
- Уникален дизайн — Сладката форма на бухал я прави перфектен декоративен елемент за всяка стая.
- Чисто горене — Направена от премиум парафин за стабилен и дълготраен пламък.
- Чудесен подарък — Идеален избор за любителите на свещи и бухали.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Свещ |
| Материал | Парафин |
| Височина | 10 cm |
| Диаметър | 6 cm |
| Цвят | Многоцветен |
| Ароматизирана | Не |
| Време на горене | 20 часа |
| Брой фитили | 1 |
| Форма | Фигурална |
Какво има в кутията
- 1 x Свещ бухалче
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






