- VERONESE

Цена
€25 05 / 48 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Материал: полирезин. Размери: 25 * 9 * 20.8 см
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Полирезин |
| Височина (cm) | 30 cm |
| Тема | Животни |
| Цвят | Златен |
| Ширина (cm) | 20 cm |
| Тегло (g) | 500 |
| Покритие | Гланц |
| За интериор / екстериор | За интериор |
| Тегло | 0.00кг |
Декорация за стена лъв – Величествен акцент за вашия дом
Превърнете стената си в акцент с тази фино изработена декорация на лъв. Изработена от издръжлив полирезин, тя улавя царствената същност на царя на животните, добавяйки нотка дива елегантност във всяка стая.
Ключови Предимства
- Премиум материал — Изработена от висококачествен полирезин за дълготрайна красота и устойчивост.
- Ефектен дизайн — Детайлният мотив на лъв създава смел, артистичен фокус във вашия интериор.
- Лесен монтаж — Доставя се готова за окачване, за да се насладите на новата декорация за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Полирезин |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Тегло | 500 g |
| Цвят | Златен |
| Покритие | Гланц |
| Тема | Животни |
| За интериор/екстериор | За интериор |
Какво има в кутията
- 1 x Декорация за стена лъв
- Комплект за окачване
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






