  • : LS49CG950EUXEN-14
  • : Монитори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип на екранаLCD
Технология на дисплеяАктивна TFT матрица
Дължина на диагонала на екрана49"
Вид матрицаVA
Тип на резбатаDot Pitch
Големина на точката0.234 мм
Поддържани цветове1.07B
Максимална резолюция5120x1440
Максимална скорост на видео-опресняване240 Hz
Яркост450 cd/m^2
Контраст2 500 : 1
Макс. хоризонтален ъгъл178 °
Макс. вертикален ъгъл178 °
Време за реакция1 ms
HDMI2 (HDMI (Type A))
Изображение - съотношение на размерите32:9
DisplayPort1
Тип захранванеЗахранващ модул
Разположение на захранванетоВътрешен
Максимално входно напрежение240 V
Минимално входно напрежение100 V
Вградени устройстваUSB Hub
Включени кабелиЗахранващ кабел
USB кабел
DisplayPort кабел
Ергономични функцииНаклон, Регулиране на височината
Видове монтажДесктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел100x100mm
Съвместими стандарти за мониторVESA FDMI
Външен цвятЧерен
Макс. влажност на околния въздух80 %
Мин. работна влажност на въздуха10 %
Номинално тегло10.6 кг
Тегло15.6 кг
Динамичен контрастMega DCR
Консумирана енергия при работа45 W
Максимална температура на околната среда40 °C
Минимална температура на околната среда10 °C
Радиус на кривата1000R
Слушалки1 (3.5 мм мини жак)
Многоканален прегледPicture-by-Picture (PBP)
USB 3.02
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)49
Резолюция5120x1440
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)240
Време за реакция (ms)1
Съотношение на страните32:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR1000
Adaptive SyncFreeSync Premium Pro
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB
СвързаностАудио изход
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
Samsung Odyssey G95C 49" DQHD Извит Гейминг Монитор
Потопете се в най-доброто гейминг изживяване с монитора Samsung Odyssey G95C. Огромният 49-инчов DQHD извит екран с 1000R кривина обгръща зрителното ви поле, а 240Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция осигуряват изключително плавна игра. HDR1000 поддръжката доставя зашеметяващ контраст и яркост за реалистични визуализации.
Ключови Предимства
  • Ултра-бърза Производителност — 240Hz опресняване и 1ms GTG време за реакция елиминират замъгляването и забавянето.
  • Ярък HDR — HDR1000 с 450 cd/m² яркост и 2500:1 контраст разкрива детайли в сенките и светлините.
  • Разширена Синхронизация — FreeSync Premium Pro осигурява гладка игра без разкъсвания.
  • Ергономичност — Накланяне, завъртане и регулиране на височината (120mm) за комфортно гледане.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран49"
Резолюция5120x1440 (DQHD)
Честота на опресняване240 Hz
Време за реакция1ms (GTG)
HDR поддръжкаHDR1000
Свързаност1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.0, 3.5mm Jack
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа (120mm)