- TEFAL

Цена
€128 00 / 250 35 лв
с ДДС
В Наличност
Най-компактната и мощна месомелачка от Tefal.
Месомелачката Tefal HV4 предлага върхова производителност в компактен дизайн, с мощност от 2000W, която може да смила до 2,3 кг месо на минута.Месомелачката се доставя с комплект от 3 сита от неръждаема стомана, както и аксесоари за колбаси, кебе, доматен сок и 3 конуса за стъргане.Всичко това в компактен дизайн, който ще ви помогне да спестите място във вашата кухня, а вградената дръжка предлага лесно транспортиране.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 2000 W |
| Максимална производителност, kg/min | 2.3 kg/min |
| Брой решетки | 3 grids for fine, medium and large grinding |
| Приставка за наденица | yes |
| Приставка за доматен сок | yes |
| Приставки за зеленчуци | yes |
| Функция обратно въртене | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | - |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | yes |
| Материал | Plastic |
| Цвят | White |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 2000 |
| Максимална производителност, kg/min | 2.3 |
| Брой решетки | 3 |
| Приставка за наденица | Да |
| Приставка за доматен сок | Да |
| Приставки за зеленчуци | Да |
| Функция обратно въртене | Да |
| Цвят | White |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | Да |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 3.76кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 2000 W |
| Производителност (kg/h) | 3,6 kg/min |
| Реверсивна функция | Да |
| Брой дискове (count) | 3 |
| Приставка за наденици | Да |
| Приставка за кебе | Да |
| Резачка за зеленчуци | Не |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 3.76кг |
Месомелачка Tefal NE463138 MMC HV4 SUCCESSOR WHT EU
Мощна и ефективна, месомелачката Tefal NE463138 постига до 3,6 кг смляно месо в минута, което я прави идеална за домашна употреба. С 2000W мотор и ножове от неръждаема стомана, тя се справя дори с твърди парчета месо.
Ключови Предимства
- Висока мощност — 2000W мотор за бързо и равномерно смилане.
- Многофункционални приставки — Включва приставки за наденици и кебе за разнообразни кулинарни възможности.
- Лесно почистване — Разглобяемите части са подходящи за съдомиялна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 2000 W |
| Производителност | 3,6 kg/min |
| Брой дискове | 3 |
| Реверсивна функция | Да |
| Приставка за наденици | Да |
| Приставка за кебе | Да |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Месомелачка
- Нож от неръждаема стомана
- 3 диска за смилане (фин, среден, едър)
- Приставка за наденици
- Приставка за кебе
- Бутало
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







