- TEFAL

Цена
€78 00 / 152 55 лв
с ДДС
В Наличност
Ултракомпактен парогенератор, който гарантира бърз резултат и по-лесна грижа за дрехите.
Гладете с пара още по-бързо и ефективно.Ютията с парогенератор Express Optimal осигурява мощна пара, за постигане на бързи резултати.Мощна производителност – 110 г/мин променлива пара, 200 г/мин ударна пара, която се справя и с най-упоритите гънки и помпа с 5 бара налягане.Всичко това в комплект с технологията Calc Clear за лесна поддръжка и изключително компактен корпус за пълен комфорт.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 2200 W |
| Регулираща се пара, g/min | Steam output: 110 g/min, turbo steam 200 g/min |
| Налягане на парата, bars | 5.2 bar |
| Концентрирана пара на върха | yes |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | - |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Ceramic Xpress Glide |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Дължина на парния маркуч, m | 1.6 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.2 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Calc Clear technology |
| Еко режим | - |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | Power cord and water cord |
| Цвят | Dove White |
| Други | Heat up time- 2 min |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 2200 |
| Регулираща се пара, g/min | 110 |
| Налягане на парата, bars | 5.2 |
| Автоматично изключване | Да |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Цвят | White |
| Дължина на кабела, m | 1.6 |
| Подкатегория | Уреди за гладене |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.2 |
| Приложение | за дома |
| Анти-калциева система | Да |
| Еко режим | Не |
| Заключваща система | Да |
| Вертикална пара | Да |
| Концентрирана пара на върха | Да |
| Пулверизатор | Не |
| Тегло | 3.64кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Електрически контактен |
| Капацитет на резервоара (ml) | 1100 |
| Покривана площ (m²) | 200 |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Цвят | Бял |
| LED осветление | Не |
| Таймер | Не |
| Автоматично изключване | Да |
| Консумирана мощност (W) | 2400 |
| Ниво на шум (dB) | 75 |
| Време на работа (h) | 1.5 |
| Тегло | 3.64кг |
Парогенератор Tefal SV4111E0 STEAM STATION WITHOUT BOILER EX
Гладете без усилие с парогенератора Tefal SV4111E0, създаден за мощна и непрекъсната пара без традиционен котел. Компактният и лек дизайн осигурява лесно боравене и професионални резултати върху всички тъкани.
Ключови Предимства
- Мощна пара — Осигурява висок дебит на пара за бързо и ефективно отстраняване на дори най-упоритите гънки.
- Дизайн без котел — По-лек и компактен от традиционните парогенератори, с по-голяма маневреност и по-лесно съхранение.
- Бързо загряване — Готов за употреба за секунди, спестявайки ви време при гладене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парогенератор |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Парогенератор Tefal SV4111E0
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







