- ASUS

Цена
€226 89 / 443 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | Graphics card |
| Bus Type | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Boost Clock | 1507 MHz |
| Boost Clock (OC) | 1537 MHz |
| CUDA Cores | 2304 |
| Max Resolution | 7680 x 4320 |
| Max Monitors Supported | 3 |
| Interfaces Details | DisplayPort HDMI DVI-I |
| API Supported | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Features | Dual Fan Design, NVIDIA G-Sync ready, AUTO-EXTREME technology, 2-slot Fan Cooler, Nvidia DLSS, Nvidia Studio, NVIDIA Ampere GPU technology, NVIDIA Reflex, 2nd gen Ray Tracing Cores, 3rd gen Tensor Cores, Nvidia Broadcast, 144-hour Validation Programme, Resizable BAR, stainless steel mounting bracket, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA RTX Video Super Resolution, HDCP |
| Memory | |
| Size | 6 GB |
| Technology | GDDR6 SDRAM |
| Memory Speed | 14 Gbps |
| Bus Width | 96-bit |
| System Requirements | |
| Required Power Supply | 550 W |
| Miscellaneous | |
| Software Included | ASUS GPU Tweak II, NVIDIA GeForce Experience, ASUS Quantumcloud, Adobe Creative Cloud (1 month membership) |
| Compliant Standards | IP5X, HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Width | 3.7 cm |
| Depth | 20.1 cm |
| Height | 12 cm |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Размер на паметта | 6 |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 4.0 x16 |
| Консумация (TDP) (W) | 70 |
| Препоръчително захранване (W) | 450 |
| Boost честота (MHz) | 1470 |
| Шина на паметта | 96 |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| HDMI портове (count) | 1 |
| DisplayPort портове (count) | 1 |
| Дължина (mm) | 201 |
| Брой заети слота | 2.5 слота |
| Захранващи конектори | 6-pin |
| Тегло | 0.00кг |
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6GB
Насладете се на гладко 1080p гейминг и творческа работа с ASUS Dual RTX 3050 OC 6GB. Благодарение на архитектурата Ampere на NVIDIA, тази компактна видеокарта предлага отлична производителност за съвременни игри и създаване на съдържание, като същевременно поддържа ниски температури с два аксиални вентилатора.
Ключови Предимства
- OC Edition — По-висока boost честота от стандартната за допълнителна производителност.
- Аксиален дизайн на вентилаторите — По-малка главина и по-дълги перки подобряват въздушния поток и намаляват шума.
- 2.5-слотов дизайн — Побира се в повечето кутии, като осигурява ефективно охлаждане.
- Auto-Extreme технология — Автоматизирано производство гарантира висока надеждност и качество.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | NVIDIA RTX 3050 |
| Размер на паметта | 6 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 4.0 x16 |
| Boost честота (MHz) | 1470 MHz (OC режим) |
| Шина на паметта | 96-bit |
| Брой вентилатори | 2 |
| HDMI портове | 1 |
| DisplayPort портове | 1 |
| Дължина (mm) | 201 mm |
| Брой заети слота | 2.5 слота |
| Захранващи конектори | 6-pin |
| Препоръчително захранване (W) | 450 W |
Какво има в кутията
- ASUS Dual RTX 3050 OC 6GB видеокарта
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










