- PHILIPS

Цена
€27 96 / 54 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips HD9945 Baking Master - Accessory kit - for hot air fryer - for Essential HD9260, HD9262, HD9263; Viva Collection Twin TurboStar Airfryer XXL HD9262
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Accessory kit |
| Intended for | Hot air fryer |
| Package Content | Bake pan Silicone baking cup x 9 Recipe booklet |
| Dishwasher Safe | Baking cup, bake pan |
| Miscellaneous | |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 18.9 cm |
| Depth | 19.9 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 676 g |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 24 cm |
| Depth (Shipping) | 24 cm |
| Height (Shipping) | 9 cm |
| Compatibility Information | |
| Designed For | Philips Avance Collection HD9240, HD9240 XL, HD9247 XL, HD9248, HD9248 XL Philips Essential HD9260 Airfryer XL, HD9262 Airfryer XL, HD9263 Airfryer XL Philips Viva Collection HD9260 Philips Viva Collection Twin TurboStar Airfryer XXL HD9262 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Accessory kit |
| Marketing Description | With this special Philips air fryer baking master kit, you can make all your favorite baking recipes. Master how to bake delicious cakes, bread and cook gratin, quiche and much more, in an easy, quick and healthy way. |
| Width (Shipping) | 24 cm |
| Depth (Shipping) | 24 cm |
| Height (Shipping) | 9 cm |
| Width | 18.9 cm |
| Depth | 19.9 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 676 g |
| Dishwasher Safe | Baking cup, bake pan |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Intended for | Hot air fryer |
| Package Content | Bake pan Silicone baking cup x 9 Recipe booklet |
| Designed For | Philips Avance Collection HD9240, HD9240 XL, HD9247 XL, HD9248, HD9248 XL Philips Essential HD9260 Airfryer XL, HD9262 Airfryer XL, HD9263 Airfryer XL Philips Viva Collection HD9260 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 1.4 L |
| Мощност (W) | 1400 W |
| Брой програми (count) | 7 |
| Готвене под налягане | Не |
| Материал на вътрешната купа | Незалепващо покритие |
| Отложен старт | Да |
| Функция за поддържане на топлина | Да |
| Дисплей | LED |
| Air Fryer функция | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Комплект принадлежности за Airfryer XL HD9945/01
Разгърнете пълния потенциал на вашия Philips Airfryer XL с този официален комплект принадлежности. Съвместим с модели HD9270, HD9280, HD9257, HD9240, HD9241, HD9243, HD9248, HD9260 и HD9261, комплектът за печене ви позволява да приготвяте по-разнообразни ястия – от торти и кишове до печени зеленчуци и други.
Ключови Предимства
- Многофункционално печене — Включва тава за печене и други аксесоари, които разширяват възможностите на вашия Airfryer.
- Перфектно съвпадение — Създаден специално за Philips Airfryer XL, гарантира оптимална производителност и безопасност.
- Лесен за почистване — Незалепващото покритие улеснява почистването.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместими модели | HD9270, HD9280, HD9257, HD9240, HD9241, HD9243, HD9248, HD9260, HD9261 |
| Материал | Метал с незалепващо покритие |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
Какво има в кутията
- Тава за печене
- Решетка за печене
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







