  • : MONTECH-AX120-PWM-WH
  • : Охлаждане
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Montech
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 800-1600 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 59.00 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.80 mmH2O
НИВО НА ШУМ: 27 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 80000
RGB: Addressable RGB LED
ОСВЕТЯВАНЕ: RGB
ЦВЯТ: Бял
ДРУГИ: Cable length 50cm
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710562747546
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Montech
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 59.00 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.80 mmH2O
НИВО НА ШУМ: 27 dBA
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 80000
RGB: Addressable RGB LED
ОСВЕТЯВАНЕ: RGB
ЦВЯТ: Бял
ДРУГИ: Cable length 50cm
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710562747546
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)800 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)800 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ЦВЯТБял
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК59 CFM / 100.24 m3/h
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V
ЦВЯТБял
Тегло0.19кг
Montech AX120 PWM ARGB Бял Вентилатор – Мощно Охлаждане с Зашеметяваща Светлина
Надградете охлаждането и визията на вашия компютър с Montech AX120 PWM ARGB Бял Вентилатор. Създаден за геймъри и ентусиасти, този 120mm вентилатор предлага мощна въздушна струя, тиха работа и завладяваща ARGB светлина – в стилен бял дизайн.
Основни Предимства:
  • Тиха Работа: Хидро-динамични лагери намаляват шума до само 28.6 dB, идеално за тихи системи.
  • Ярка ARGB Светлина: Настройваеми цветни ефекти, синхронизирани с дънната платка.
Технически Спецификации:
  • Размер: 120mm
  • Скорост: 500–1800 RPM (PWM)
  • Въздушен Поток: 62.3 CFM
  • Шум: 28.6 dB
  • Лагер: Хидро-динамичен
  • Конектор: 4-pin PWM + ARGB (5V 3-pin)