Монитор, LG 24GS60F-B, UltraGear, 23.8" IPS, AG, 1ms GtG, 180Hz, 1000:1, 300cd/m2, Full HD 1920x1080, NVIDIA G-SYNC, Radeon FreeSync, HDR 10, sRGB 99%, HDMI, DisplayPort, Reader Mode, Headphone out, Tilt, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
  • : 24GS60F-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
Увеличихме стандарта за скорост на UltraGear от 144Hz на 180Hz.
Можете да се наслаждавате на изключително ясни и гладки изображения с 180Hz честота на опресняване, която зарежда изображения 180 пъти в секунда.
Прицелната точка се фиксира в центъра, за да подобри точността при стрелба.
FPS броячът ще ви позволи да видите колко добре се зарежда всичко.
Размер на екрана, inch23.8" (60.45 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Разстояние м/у точките, mm0.2745 x 0.2745 mm
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz180Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAMD FreeSync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб-
Наклон-5 ~ 15°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h18 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm54.8 x 18.5 x 40.9 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
ДругиHDR 10, Flicker Safe, Black Stabilizer, Reader Mode, Headphone out
Приложениеза бизнеса и за дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch23.8
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция1920x1080
Време за реакция, ms1
Честота на опресняване, Hz180
Яркост, cd/m2300
Тип синхронизацияFreeSync
ТунерНе
Вградени говорителиНе
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CНе
USB хъбНе
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеНе
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаНе
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 24"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза бизнеса и за дома
Енергиен класЕ
Консумация, kWh/1000h18
Тегло5.20кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)23.8
Резолюция1920x1080 (Full HD)
Честота на опресняване (Hz)180
Време за реакция (ms)1
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync
Adaptive SyncG-Sync съвместим
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
Тегло5.20кг
LG 24GS60F-B UltraGear 23.8" Геймърски монитор
Изживейте изключително плавно гейминг изживяване с монитора LG 24GS60F-B UltraGear. Със 180Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, този 23.8-инчов Full HD IPS панел предоставя зашеметяваща визуализация и без разкъсване благодарение на поддръжката за NVIDIA G-SYNC и AMD FreeSync.
Ключови Предимства
  • 180Hz Честота на опресняване — Насладете се на плавно движение и намалено замъгляване в динамични игри.
  • IPS Панел с sRGB 99% — Живи цветове и широки ъгли на видимост за потапящо гейминг изживяване.
  • HDR10 Поддръжка — Подобрен контраст и цветове за по-реалистична визуализация.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран23.8"
Резолюция1920x1080 (Full HD)
Честота на опресняване180Hz
Време за реакция1ms GtG
Яркост300 cd/m²
Цветова гамаsRGB 99%
HDR поддръжкаHDR10
Адаптивна синхронизацияNVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync
СвързаностHDMI, DisplayPort
Изход за слушалкиДа
Reader ModeДа
НакланянеДа
VESA монтаж100x100 mm