- MIO

Цена
€57 26 / 111 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Micro SD карта, специално разработена за видеорегистратори
Съвместима с повечето видеорегистратори
Тип High Endurance (за циклично заснемане), U3, V30, A2
Устойчива на удари, вода и рентгенови лъчи
3 години гаранция
Работна температура: от -25 до +85 градуса по Целзий
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | пластмаса |
| Цвят | черен |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Максимална карта памет (GB) | 128 |
| Тегло | 0.00кг |
Карта памет Mio High Endurance 128GB – V30, U3, A2
Създадена за видеорегистратори и системи за видеонаблюдение, тази карта памет Mio High Endurance осигурява надежден непрекъснат запис при екстремни температури. С класове на скорост V30/U3 и производителност A2, тя обработва 4K видео и бърз достъп до данни без забавяне.
Ключови Предимства
- Висока издръжливост – Проектирана за 24/7 запис, устойчива на топлина, удар и вода.
- Скорост V30 / U3 – Постоянна скорост на запис минимум 30 MB/s за гладко Full HD и 4K видео.
- Клас A2 – По-бърз произволен четене/запис за приложения и бърз трансфер на файлове.
- Капацитет 128GB – Достатъчно място за часове висококачествен запис.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 128 GB |
| Клас на скорост | V30, U3, A2 |
| Форм фактор | microSDXC |
| Скорост на четене | До 100 MB/s |
| Скорост на запис | До 45 MB/s |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
Какво има в кутията
- Карта памет Mio High Endurance microSDXC 128GB
- SD адаптер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





